Csatlakozz a Gordius csapatához Pályázatíróként!

Csapatunk pályázatírási és finanszírozási területen nyújt kiemelkedő színvonalú, komplex szolgáltatást. Referenciáink között elsősorban a fejlődni vágyó KKV szektor és az agrárium képviselői, valamint magánszemélyek találhatóak, de kisebb létszámban közép-, és nagyvállalati szereplőkkel, költségvetési szervekkel, egyházakkal és non-profit szervezetekkel is dolgozunk.

A 2020-as évben minden eddigi évünknél eredményesebb évet zártunk, a kialakult gazdasági helyzetben megnövekedett ügyféligények miatt Pályázatíró csapatunkat új kollégákkal szeretnénk bővíteni.

  • Tapasztalt pályázatíró vagy és örömmel kamatoztatnád tudásod egy olyan cégnél, az utóbbi években több területen is piacvezetővé vált?

  • Nagyon alapos és precíz vagy a munkádban?

Ambiciózus és eredményorientált új kollégákat keresünk csapatunkba országosan, mivel a teljes home office munkavégzésre is van lehetőség. Nálunk egy átlagos pályázatíró munkanap a pályázati előkészítő munkálatokkal telik, amelynek során átbeszéljük az ügyfeleink fejlesztési elképzeléseit, valamint a pályázathoz szükséges mellékletek beszerzésének folyamatát. Ezáltal már megfelelő információ áll rendelkezésünkre a támogatási kérelmek elkészítéséhez és véglegesítéséhez. Emellett napjaink jelentős részében foglalkozunk nyertes projektek megvalósítási munkálataival, valamint további pályázati lehetőségek mérlegelésével ügyfeleink számára.

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel legalább 3 év pályázatírói tapasztalattal (GOP, GINOP, VEKOP területen mindenképpen és a VP-s ismeretek is előnyt jelentenek)

  • szívesen csatlakoznál egy lendületes, fiatalos csapathoz

  • feladataid során nagyon precízen és alaposan dolgozol

  • megoldásorientált, talpraesett és ambiciózus személyiség vagy

  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

  • fontos számodra a folyamatos fejlődés, nyitott vagy új területek elsajátítására

  • nem okoz gondot az esetleges online munkavégzés

  • előny (de nem feltétel),  ha rendelkezel felsőfokú gazdasági végzettséggel

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • komplett pályázati anyagok elkészítése

  • fejlesztési tanácsadás

  • megvalósíthatósági tanulmányok, monitoring jelentések készítése

  • projektmenedzseri – és elszámolási feladatok ellátása

  • kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • pályázatok, szakmai tendenciák követése

Mit nyújtunk számodra?

  • versenyképes jövedelem, folyamatos bónuszok

  • kellemes irodai környezet, korszerű munkavégzési eszközök

  • ambiciózus, segítőkész kollégák és egy fiatalos, dinamikus csapat

  • laptop és korlátlan céges mobil

  • továbbképzések, folyamatos tanulási lehetőség

  • csapatépítő tréningekkel segítjük a jó munkatársi kapcsolatok kialakulását és az új kollégák integrálódását

  • rendszeres céges jutalom-utazások

  • home office munkavégzési lehetőség

pályázatíró

Munkavégzés helye

  • országosan

Foglalkoztatás jellege

  • főállású alkalmazotti munkaviszony vagy vállalkozói együttműködés

​Az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhetsz a Pályázatíró állásra!